Miasteczko ruchu drogowego

[vc_row][vc_column][vc_column_text]miasteczko ruchu drogowegoRealizując działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku w dniu 10.11.2010 r. uroczyście zainaugurował na terenie swojej siedziby funkcjonowanie profesjonalnego, w pełni wyposażonego miasteczka ruchu drogowego wraz z zapleczem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

 

Na naszym obiekcie o można poznawać zasady poruszania się po drodze i trenować umiejętności kierowania rowerem w warunkach symulujących rzeczywisty ruch drogowy.

 

Funkcjonowanie miasteczka ma na celu popularyzację zasad i przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie nawyków prawidłowego zachowania się w ruchu ulicznym, a w szczególności najmłodszych jego użytkowników.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z możliwości jakie oferuje miasteczko. Zajęcia na miasteczku ruchu drogowego mogą odbywać się w ramach grup zorganizowanych oraz indywidualnie.

 

W celu rezerwacji bezpłatnego czasu użytkowania obiektu oraz uzyskania informacji na temat organizacji egzaminów na kartę rowerową prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału Działalności Pozaegzaminacyjnej PORD pod numerem telefonu 58 300 15 41, – 35 lub wysłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: szkolenia@pord.pl

 

REGULAMIN UŻYTKOWANIA MIASTECZKA RUCHU DROGOWEGO
Informacja dla organizacji skupiających dzieci niepełnosprawne[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]